-

Imprezy okolicznościowe

Szukasz niebanalnego miejsca na imprezę urodzinową, wieczór kawalerski lub panieński? Zapraszamy do naszych klubów!

 

W 147 Break znajdziesz wszystko czego potrzebujesz - klubowy klimat, w pełni wyposażony bar, stoły snookerowe oraz stoły do pool bilarda, darty, stoły do piłkarzyków oraz gry planszowe.

 

Powiedz nam czego potrzebujesz, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

Zobacz opis klubów tutaj.

Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem imprezy - skontaktuj się z nami wypełniając formularz

Wypełnij formularz

Imprezy okolicznościowe Warszawa

Wyjątkowe okazje zasługują na niezapomniane wrażenia. Wieczór kawalerski lub panieński, czy urodziny, to niepowtarzalne wydarzenie, które warto uczcić w niebanalny sposób, spędzając przyjemnie czas ze znajomymi i rodziną. W stolicy można znaleźć wiele interesujących propozycji. W zależności od upodobań solenizanta, przyszłej Panny Młodej czy Pana Młodego, można dobrać atrakcje w taki sposób, aby zapewnić jej/mu wieczór, który zapamięta na całe życie, a jednocześnie zagwarantować dobrą rozrywkę wszystkim pozostałym uczestnikom. Istnieje wiele stereotypów, jak wyglądają tego rodzaju imprezy. Nie będziemy ich jednak wymieniać, a skupimy się na naszej propozycji.

Prowadzimy dwa największe kluby bilardowo-snookerowe w Warszawie. Na czas imprez oferujemy rezerwację wybranej liczby stołów do gry w pool bilarda, snookera lub piłkarzyki, a także miejsca siedzące, przy których można skorzystać z bogatego wyboru alkoholów, zimnych i gorących napojów oraz przekąsek. Zapewniamy także catering oraz staramy się dostosować do wszelkich indywidualnych życzeń.

czytaj więcej

Wieczory panieńskie i kawalerskie Warszawa

Sala do gier to idealne miejsce do zorganizowania wieczoru kawalerskiego, jednak polecamy je także na wieczory panieńskie. Taka impreza to symboliczny, a w pewnym sensie też rzeczywisty koniec dotychczasowego etapu życia, dlatego warto zadbać o niebanalną oprawę, która na długo zapisze się w pamięci wszystkich uczestników.

Czy można sobie wyobrazić lepsze pożegnanie z kawalerską swobodą, niż wieczór na sali pełnej stołów go gier, tarczy do darta i podobnych atrakcji? Jeśli wspomnimy jeszcze o dobrze wyposażonym barze, to odpowiedź może być tylko jedna. To zdecydowanie jedna z najlepszych propozycji na wieczór kawalerski w Warszawie! Nie będzie to kolejna zwyczajna impreza, ale świetna zabawa w gronie bliskich przyjaciół, którzy mogą się ze sobą zmierzyć w najpopularniejszych grach stołowych. Dla niektórych okaże się to powrotem do szalonych lat młodzieńczych, bez trosk codziennego życia dorosłych. Takie oderwanie się od rzeczywistości, chociaż na ten jeden szczególny dzień, z pewnością dostarczy wielu pozytywnych wrażeń.

Imprezy urodzinowe Warszawa

Jeśli szukasz ciekawego miejsca na urodziny, klub bilardowy wydaje się świetnym wyborem. Jeżeli lubisz pool bilard, snookera, grę w darta czy piłkarzyki, to jest to idealne miejsce na Twoją osiemnastkę lub inne urodziny. W naszych lokalach można zorganizować zarówno spotkanie w kameralnym gronie, jak i imprezę dla większej liczby osób. W obu przypadkach rezerwacja obejmuje nie tylko miejsca do siedzenia, ale także wybraną liczbę stołów do gier. Dzięki temu Ty i Twoi goście otrzymacie gwarancję swobodnego dostępu do naszych atrakcji. Organizując imprezę w takim miejscu, z pewnością zaskoczysz wielu spośród swoich przyjaciół czy członków rodziny, którzy na długo zapamiętają ten wieczór. To zresztą interesujący wybór miejsca nie tylko na urodziny, ale też wszystkich innych imprez okolicznościowych, jak imieniny, rocznice, czy po prostu spotkania z dawno niewidzianymi znajomymi. Wspólne gry stołowe pozwolą na odnowienie lub wzmocnienie więzi.

Dlaczego warto zorganizować wieczór kawalerski i inne imprezy w naszych klubach?

Osoby, które planują wieczór kawalerski w Warszawie, mogą spędzić go w jednym z naszych dwóch stołecznych klubów, położonych w atrakcyjnych lokalizacjach. 147 Break przy Nowogrodzkiej to ścisłe centrum stolicy, w pobliżu Dworca Centralnego. Oferuje aż 800 m2 przestrzeni, w tym trzy klimatyzowane sale oraz antresolę z miejscami do odpoczynku, a także dostęp do osiemnastu stołów do bilarda i czterech do snookera oraz dobrze wyposażonego baru. Jeśli jednak uczestnicy preferują prawy brzeg Wisły, to zapraszamy do naszego nowego klubu 147 Break Zamieniecka na Pradze. W tej lokalizacji dostępne jest aż 1200 m2 otwartej przestrzeni, podzielonej na trzy strefy. Goście mogą korzystać z dwudziestu sześciu stołów do bilarda, sześciu do snookera oraz czterech do piłkarzyków, a także z tarczy do darta. Również tutaj nie mogło zabraknąć baru z szeroką ofertą alkoholi, ciepłych i zimnych napojów oraz przekąsek. Ponadto do dyspozycji jest oddzielna sala ze stolikami ze sprzętem multimedialnym. W przypadku imprez okolicznościowych staramy się także poszerzyć ofertę zgodnie z sugestiami organizatorów.

Wieczór kawalerski pod Warszawą czy w mieście?

Obecnie dużą popularnością cieszy się organizowanie takich imprez okolicznościowych, jak wieczory panieńskie i kawalerskie, w plenerze lub lokalach znajdujących się w mniejszych miejscowościach. Takie rozwiązanie ma z pewnością wiele zalet, ale też wad. Organizując wieczór kawalerski pod Warszawą, trzeba liczyć się z trudnościami związanymi przede wszystkim z dojazdem oraz powrotem. Podróż własnym samochodem to nie najlepszy pomysł, ponieważ wszyscy kierowcy musieliby zachować wstrzemięźliwość od alkoholu. Dlatego polecamy stołeczne kluby, z których bez problemu można wrócić taksówką lub nocną komunikacją miejską. Jeśli chodzi o wieczory kawalerskie Warszawa stwarza nieograniczone możliwości wyboru, a nasze kluby to jedne z najatrakcyjniejszych miejsc.

- - - - - - - - - -