-

Imprezy firmowe w Warszawie

Szukasz ciekawego miejsca na imprezę firmową? Chcesz niebanalnie i interesująco spędzić czas ze współpracownikami? Mamy dla Ciebie idealne miejsca! Zorganizuj imprezę integracyjną lub imprezę okolicznościową dla swojej firmy w największych w Warszawie klubach bilardowo- snookerowych 147 Break.

 

Podczas imprezy firmowej proponujemy do wyboru:

 

   grę na wybranej ilości stołów


   pokaz trików bilardowych - współpracujemy z Bogdanem Wołkowskim,
    wielokrotnym Mistrzem Świata, Europy i Polski w trikach bilardowych

   turniej amatorski dla uczestników, zapewniamy prowadzącego turniej


   naukę gry dla uczestników, prowadzonej przez dwukrotnego Mistrza Polski
    w snookera, Jarosława Kowalskiego

 

 

2 lokalizacje klubów do wyboru:

 

 

147 Break Zamieniecka to nowy klub na Pradze, w centrum Szembeka, przestronny i nowocześnie urządzony, oferujący doskonale przygotowane stoły.

 

Atuty klubu:

 

   duża powierzchnia (1200 m2)


   otwarta przestrzeń, podzielona na trzy strefy


   26 stołów do pool bilarda

   6 stołów do snookera


   4 profesjonalne stoły do piłkarzyków


   tarcze do darta

   bar oferujący szeroki wybór napojów, alkoholi
    i przekąsek

 
   oddzielna sala ze stolikami wyposażona w sprzęt
    multimedialny

 

 

Możemy zorganizować imprezę dla dowolnej ilości osób, istnieje możliwość zarezerwowania na wyłączność jednej lub wszystkich stref lub oddzielnej sali.

 

147 Break Nowogrodzka to klub w centrum Warszawy, urządzony w klasycznym stylu oraz słynący z przyjaznej i klubowej atmosfery oraz doskonale przygotowanych stołów.

 

Atuty klubu:

 

   duży, przestrzenny klub (800 m2)


   antresola z miejscem do odpoczynku (kanapy
    i stoliki)

   18 stołów do pool bilarda


   4 stoły do snookera

   bar oferujący szeroki wybór napojów, alkoholi
    i przekąsek

 
   3 klimatyzowane sale

 

 

Możemy zorganizować imprezę dla dowolnej ilości osób, istnieje możliwość zarezerwowania na wyłączność jednej sali, dwóch sal lub całego klubu.

 

Zapewniamy fachową obsługę, interesujące zorganizowanie czasu spotkania,
catering, oraz dostosowanie się do Państwa indywidualnych życzeń.

Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem imprezy - skontaktuj się z nami wypełniając formularz

Wypełnij formularz

Organizacja imprez firmowych w 147 Break

Firmy poszukujące ciekawego miejsca na organizację firmowej imprezy z całą pewnością powinny rozważyć klub bilardowo-snookerowy. Klasyczny styl lub nowoczesny design, przyjazną, klubową atmosferę oraz rozrywkę płynącą z rywalizacji i współzawodnictwa gwarantują eventy firmowe na najwyższym poziomie. Na pracowników czekają nowocześnie urządzone, doskonale przygotowane sale o dużej powierzchni. Otwartą przestrzeń podzielono na strefy, dzięki czemu możliwa jest organizacja imprez zarówno dla małego, jak i dużego grona. Do dyspozycji pozostaje wiele stołów do snookera oraz pool bilarda, a także bar z szerokim wyborem napojów, alkoholi i przekąsek. Komfortowy wypoczynek zapewniają kanapy oraz stoliki, przy których można swobodnie dyskutować na tematy związane z pracą lub, wręcz przeciwnie, dotyczące czasu wolnego.

czytaj więcej

Dlaczego warto organizować imprezy integracyjne dla firm?

Od czasu do czasu spotkania firmowe powinny odbywać się także poza miejscem pracy, w nieformalnych okolicznościach. Impreza firmowa pozwoli współpracownikom zintegrować się w komfortowych warunkach. Ma to szczególne znaczenie dla późniejszej wydajności pracy oraz przywiązania do jej środowiska. Dobrą atmosferę miejsca pracy należy budować zarówno w nim, jak i poza nim. Właśnie takim celom służą imprezy integracyjne, które pozwalają na lepsze poznanie się i stworzenie trwałych, pozytywnych relacji.

Imprezy integracyjne to wydarzenia nie tylko dla nowych pracowników. Tego rodzaju eventy powinny odbywać się regularnie, na przykład raz lub dwa razy w roku, dla wszystkich chętnych w firmie. Warto wybierać ciekawe miejsca do spędzania czasu wolnego przez pracowników. Interesującym urozmaiceniem może być na przykład spotkanie firmowe w klubie bilardowo-snookerowym. Pracodawca buduje w ten sposób pozytywny wizerunek, mogąc dać wyraz swojemu szacunkowi wobec pracowników i docenieniu ich pracy.

Imprezy firmowe w klubach bilardowo-snookerowych

Pikniki firmowe to nie rozwiązanie na cały rok, ale nie oznacza to, że organizacja eventów powinna odbywać się jedynie podczas ciepłych miesięcy. W końcu Warszawa umożliwia spotkania firmowe także w różnego rodzaju lokalach. Imprezy okolicznościowe organizowane w profesjonalnych klubach bilardowo-snookerowych mają wyjątkowy charakter. Pracownicy mogą poczuć się docenieni przez szefostwo, spędzając wolny czas w nowoczesnych wnętrzach na grze bilardowej praktykowanej od 1875 roku. Jeszcze większe wrażenie zrobi na nich nauka gry oraz trików bilardowych pod okiem zawodowców. Zależnie od doświadczenia i indywidualnych preferencji uczestników eventu w klubie bilardowo-snookerowym można nawet zorganizować amatorski turniej nadzorowany przez prowadzącego. Tego rodzaju zabawa z pewnością okaże się emocjonującą i angażującą aktywnością, która na długo zapadnie w pamięci pracowników.

Imprezy firmowe w 147 Break – atuty

Organizacja imprez firmowych to wyzwanie dla każdego pracodawcy lub osoby odpowiedzialnej za tego rodzaju przedsięwzięcia. Wato zatem wybrać takie miejsce, w którym każdy uczestnik integracji będzie mógł spędzić czas w preferowany przez siebie sposób.

147 Break to największe w Warszawie kluby bilardowo-snookerowe, które cieszą się powszechną renomą. Kluby pozwalają zorganizować eventy firmowe dla dowolnej liczby osób. Można zarezerwować jedną strefę dla mniejszego grona pracowników lub nawet cały obiekt dla dużego przedsiębiorstwa. Do wyboru pozostają dwie atrakcyjne lokalizacje klubów w stolicy. Oba zostały założone przez Jarosława Kowalskiego, czołowego polskiego snookerzystę. Nowszy obiekt - 147 Break Zamieniecka mieści się na warszawskiej Pradze, w centrum Szembeka. Drugi klub - 147 Break Nowogrodzka jest klubem urządzonym w klasycznym stylu i mieści się przy rondzie Zawiszy. W obu klubach do dyspozycji gości pozostają liczne stoły do pool bilarda oraz snookera. Oprócz tego można zagrać w gry planszowe, współzawodniczyć przy profesjonalnych stołach do piłkarzyków lub tarczach do darta, a także oglądać transmisje wydarzeń sportowych na dużych telewizorach.

Impreza firmowa z nauką gry w snookera

Organizacja eventów powinna służyć ciekawym sposobom spędzania czasu wolnego, na przykład nabywaniu nowych doświadczeń i umiejętności. Gdy pogoda nie pozwala na pikniki firmowe, znacznie lepszą alternatywę stanowią imprezy integracyjne dla firm w lokalach. Nie muszą one jednak ograniczać się wyłącznie do rozmów, jedzenia oraz picia. Lepiej zadbać także o dodatkowe rozrywki. Warszawa to miasto, które gwarantuje wyjątkowo szeroki zakres aktywności. Warto zatem postawić na niestandardową rozrywkę, na przykład naukę gry w snookera przez zawodowego profesjonalistę. W przypadku klubów 147 Break możliwy jest na przykład pokaz trików bilardowych we współpracy z Bogdanem Wołkowskim, wielokrotnym Mistrzem Świata, Europy oraz Polski. Z kolei dzięki nauce gry w snookera, prowadzonej przez dwukrotnego mistrza polski Jarosława Kowalskiego, wiele osób może zyskać całkowicie nową pasję. Być może po takim evencie firmowe wyjścia na snookera staną się rytuałem?

- - - - - - - - - -